MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 12455049
nr 1245 5049
Sekretär
sekelskifte 1900-tal, björk. Bredd:100 cm. Djup: 44 cm. Höjd: 119 cm, nyckel
Kondition: slitage, skadad yta
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 april 2019
kl 20:11:57